Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş                         Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş
 YENİ DÜNYALAR ANAOKULU OYUN GRUBU - SINIFI

Ataşehir Yeni Dünyalar Anaokulunun diğer Anaokullarından farklı olarak uyguladığı bir Anneli Oyun Grubu sistemi vardır.

 

Okulmuzdaki Anneli oyun grubu programı annelerin okulumuzda misafir edildiği, çocukların da öğretmenler eşliğinde kendileri için düzenlenmiş sınıflarda, kendi yaşıtlarıyla  oyun oynayıp etkinlik yaptığı bir programdır.

Özel olarak 20 - 24 aylık çocuklarımız için öğretmenli bir oyun grubu sınıfımız vardır ve sınıfta mevcut duruma göre ikinci bir öğretmen de görev alabilmektedir.

Kısa bir alışma süresi sonunda, annelerin 2 saatliğine de olsa çocuklarını rahatlıkla bırakabilecekleri sistemimiz sabah ( 09.15 - 11.15 ) öğleden sonraları   (14.30 - 16.30) uygulanmaktadır.

Zamanla okulu, öğretmenlerini, arkadaşlarını sevip benimseyen küçükler okulda daha fazla zaman geçirmek istediklerinde size ve çocuğunuza en uygun başka bir eğitim paketine (5 gün oyun grubu, 5 yarım , 5 tam gün) geçişler çok rahat olmaktadır.

Oyun sınıfı fiyatımız haftada 2 gün 2 saat olarak  680 TL + KDV dir.

 

 

 

 

 YENİ DÜNYALAR ANAOKULU HAFTA SONU ANNELİ OYUN GRUBU

Ataşehir Yeni Dünyalar Anaokulu olarak her hafta Cumartesi günleri 10.00 - 11.00  ve 11.00 - 12.00 saatleri arasında olmak üzere iki farklı Anneli Play Grup programı uygulamaktayız.

18- 30 Ay yaş grubundaki çocuklar ve annelerinin, okulumuz tarafından hazırlanan program çerçevesinde sınıf öğretmenleri eşliğinde geçirecekleri bir saat, çocuklarınızın bu dönemde çok hızlı olan beyin gelişimini destekleyecek, katıldığı sosyal ortamlar onda grup bilinci oluşmasına ve farlılıklara aşina olmasına ortam hazırlayacaktır. Grup oyunlarıyla enerjisini harcayıp rahatlayacak, çeşitli branş aktiviteleri ve bilişsel etkinlikler sayesinde bir çok yönden uyarılarak zihinsel gelişimleri hızlanacaktır.

Evde anne, bakıcı yada büyüklerin gözetiminde geçirdiği bu en etkili öğrenme zamanlarını, yaşıtlarıyla birlikte olamadığı, gerektiği gibi uyarılamadığı, ve rahatça hareket edebileceği ortam bulamadığı için yanlız ve verimsiz geçiren çocularımız hırçın ve tatminsiz olmakta, tam zamanlı eğitime başlaması  gerektiğinde, kurumlara alışamamakta ve evden ayrılışın verdiği korkuyu fazlasıyla yaşamaktadırlar.

Çocuğunuzun,Okulumuzdaki hafta içi veya hafta sonu bir çok seçeneği olan oyun gruplarına katılması, onun kendine ait bir sosyal ortamı olmasını, grup içinde bağımsız hareket etmesini kolaylaştıracak ve düzenli eğitim aktivitelerine katılması onu fazlasıyla geliştirecektir.

Hafta sonu Anneli Play Grup ücreti günlük 80 Tl. dir.

 Ataşehir Şengün Sok No:12  Kadıköy  İstanbul                                            0216 455 6050         0216 455 0 884
 Ataşehir Yeni Dünyalar Anaokulu (c) 2008 Tüm Hakları Saklıdır.