Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş                         Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş

Değerli Velilerimiz,

2016 -2017 Eğitim sezonu içerisindetüm sınıflar için

İSPANYOLCA dersleri haftada üç tam gün olacak şekilde eğlenceli etkinlikler, dans, ritm eşliğinde yapılacak  derslerimizde öğrencilerimiz İspanyolcayı şarkılar, resimli kartlar, oyunlar, aktivitelerle zenginleştirilmiş bir program ile öğrenecekler. 

 

Kübalı öğretmenimiz Kety ile haftanın üç günü  İspanyolca dil dersinin yanında Latin kültürünü, danslarını, ritm aletlerini tanıyoruz. 

 

İspanyolca özellikle son yıllarda dünyada  en yaygın kullanılan ikinci dildir. Avrupa Birliği’nde İngilizceden sonra en çok konuşulan dil olmasından dolayı tüm dünyada rağbet görmeye başlayan İspanyolca okulumuzda ingilizceden sonra ikincii dil olarak tercih edilmiştir. Bu bilinçle okulumuzda İspanyolca eğitiminin amacı dilde özgüven duygusunu oluşturarak, öğrencilerin dili etkin bir şekilde kullanabilecekleri ortamı ve kendilerini sözlü olarak en iyi şekilde ifade etmelerini sağlamaktır.

 

İspanya’dan başka tüm Güney Amerika ülkelerinde anadil olan İspanyolca, dünya genelinde İngilizceden sonra en geçerli dildir. Bu sebeple İspanyolca bilmek önemli bir avantaj haline gelmiştir. Öğrencilerimize gelecekteki özel ve mesleki hayatlarında çok dilli olmanın ayrıcalığını yaşatmak temel amacımızdır. Bu bilinçle öğrencilerimizin çeşitli oyun, teknik ve metotlarla erken yaşta ikinci bir yabancı dili sevmeleri ve yeni bir dili öğrenerek o dile ait kültürü de tanımaları amaçlanır.

 

Dil öğretiminde başlangıç çok önemli olduğundan öğrencilerimizin İspanyolcadan zevk alabileceği ortamlar yaratarak dersi sevmelerinin  sağlanması temel amacımızdır.

                 Ataşehir şengün Sok No:12  Kadıköy  İstanbul                     0216 455 6050         0216 455 0 884
                      Ataşehir Yeni Dünyalar Anaokulu (c) 2008 Tüm Hakları Saklıdır.