Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş                         Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş Yeni Dünyalar Ataşehir Anaokulu yuva kreş

Bu sayfada yer alan yorumlar her yıl yenilenmektedir.

 2 -3 Yaş veli yorumları  3 - 4 Yaş veli yorumları  4 -5 Yaş veli yorumları 5-6  Yaş veli yorumları
Hazırlık Sınıfı

Üç aylık başka bir okul deneyiminden sonra oğlumun tercih ettiği Yeni Dünyalar Anaokuluna başladık. 4 yaşına kadar sadece belli yiyecekleri yiyen ve diğerlerini asla denemeyen oğlumu ikna ederek taahhüt ettikleri gibi 3 ay içerisinde herşeyi yedirmeyi başardılar.Okul araştıran velilere tek sözüm eğer çocuğunuzu emanet ettiğiniz okulda, çocuğunuzla sadece öğretmeni değil de okul sahibinden ahçısına, güvenlik görevlisinden tüm öğretmenlerine kadar tanımasını ve ilgilenmesini istiyorsanız Yeni Dünyalar Anaokulunu tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler.

Mustafa Kemal ATATÜRK'e, onun ilke ve devrimlerine olan özde bağlılığınız ve hassasiyetinizden, ayrıca genel olarak okulunuzdan duyduğum memnuniyeti de belirtmek isterim. 

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Fatih PARÇAOĞLU

 

Alp Parçaoğlu
2013 - 2014
Gamze Bedir - Fatih PARÇAOĞLU

Merhaba, Ben Yaprak ve Rüzgar' ın annesiyim. Yeni Dünyalar ailesine 2012 yılının Ağustos ayında katıldık. Henüz tam bir değerlendirme yapabilecek kadar çok vakit geçirmemiş olsak da çocuklarımın burada mutlu olduklarını hissediyorum. Öğretmenler çok güleryüzlü, şafkatli ve sevecenler. Tek Önemli olan kriter de bu aslında, çocukların şefkat ve sevgiyle yaklaşılıyorolması. Çünkü 1 + 1 in 2 nasılsa öğrenecekler.

Sizlere çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın tüm hayatlarını etkileyecek ve hatta belirleyecek olan bu yaş döneminde onlara gösterdiğiniz sonsuz sevgi ve sabır için ...

Yaprak - Rüzgar  Onursal
2012 - 2014
Nilüfer ONURSAL

 

Bir Yıl sonra

Öncelikle söylemeliyim ki; okulunuzdan çok memnunuz .Çocuklarım okula gitmeyi seviyorlar ve eğlendiklerini  söylüyorlar. Onların mutlu olmaları benim için en önemli kriter olduğundan, hanenize 10 puanı hemen yazıyorumJ 

 

Okulunuz hakkında söyleyebileceğim şeylere gelince ;

 

Öğretmenleriniz çok güleryüzlü ve ilgililer ,diğer görevli arkadaşlar da öyle.

Çocuklarımız yedirilen herşeyin taze ve doğal olduğunu bilmek çok güzel.

Çocuklarımızın her gün yeni bişeyler öğrenmeleri ve bunu bizimle paylaşmaları çok güzel.

Çocuklarımın benim yanlışımı düzeltmeleri çok güzel J hatta en sevdiğim bu oldu.

Bir gün, Rüzgar ; “anne hıhı değil evet diyeceksin “ dedi bana J 

Faaliyet ve çalışmalarınızda onlara sorumluluk duygusu verdiğinizi görüyorum ve hayatımızı kolaylaştırdığınız için çok teşekkür ederim. 

Onlara Ataturk sevgisini her fırsatta aşıladığınız için çok teşekkür ederim.

 

Bir insanın hayat yolculuğunun başında hem aileden hem de okuldan aldığı eğitimin onun bütün hayatını şekillendireceğini düşünüyorum. Bu yüzden, en az anne ve babalar kadar zor bir göreviniz var. Bunu en iyi şeklide yapmaya çalıştığınız için sizlere çok teşekkür ederim. 

Best Regards, 

 
Yaprak - Rüzgar  Onursal
2013 - 2014
Nilüfer ONURSAL

Merhabalar;
Biz Ankara’dan geleli 4,5 ay oluyor. Kızımı Ankara'dayken devlet kreşine vermiştim. Ancak 3 hafta dayanabildik. Bir türlü alışamadı ve korkuları oluşmaya başladı. Dışarı çıkmayı seven kızım dışarı bile çıkmak istemiyordu.  Daha sonra kreşten aldım ve annem bakmaya devam etti. 

Ancak İstanbul'a geldiğimizde artık okula gitmesi zorunlu hale geldi. Eşimin bu civardaki tüm okulları araştırması sonucu hem bahçesinin güzel olması, ferah bir alana sahip olması hem de Hakan beyin çocukların bakımı ve eğitimi konusunda küçük detaylara dikkat etmesi eşimi ikna etti. Ben de ilk andan itibaren hem fiziki koşullarına hem de çalışanlarına ısındım. Ankara'da yaşadığımız deneyimden sonra oldukça tedirgindim. Ya alışamazsa ne yaparım diyordum. Kızımla ilk zamanlarımız tahmin ettiğim gibi oldukça sıkıntılıydı. Yanımdan hiç ayrılmıyordu. Ben Hakan beyin odasında otururken 5 dakikada bir yanıma geliyordu. Hatta dışarıda bile bensiz adım atmıyordu neredeyse. İkimiz içinde İstanbul'a alışmak onun için okula benim için yeni bir iş ortamına alışmak zaman aldı. Bu zamanlarda Hakan beyin sakin, samimi ve kendinden emin tavrı hem kızımın okula alışması hem de benim tedirginliklerimi giderme açısından çok olumlu oldu. Yaklaşık 3 hafta süren bir adaptasyon sürecimiz oldu. O süreyi öğretmenlerimiz ve Hakan beyin yöntemleriyle çok güzel aştık. Ve şimdi ne mi oldu. Okulda öğrendiklerinin kızıma katkısı çok büyük. Kendine güveni geldi, çoğu zaman benden bağımsız hareket edebiliyor ve artık içim çok rahat. Hatta Ankara'da kaldığımız 10 gün içerisinde okulunu ve arkadaşlarını özlediğini sık sık dile getirmesi okulunu sevdiğinin kanıtı. Bana, kızımı gönül rahatlığıyla okula bırakmanın huzurunu yaşattığınız ve kızımın okula adaptasyonunu sağlıklı bir şekilde atlatmasını sağladığınız için tüm çalışanlarınıza müteşekkirim. Bu inceliğinizin, samimiyetinizin, düzen ve temizliğinizin devam etmesi dileğiyle…

Ecenur Tozlama
2013 - 2014
Elif - Mustafa TOZLAMA

Yeni Dünyalar , anaokulu arayışına giridiğimiz dönemde gördüğümüz ikinci okuldu. Arayışımız çabuk sonuçlandı. Okulun bahçesini gördükten sonra yüzümüz gülerek girdik görüşmeye. Gördüklerimiz ve verilen bilgiler doğrultusunda ailesi olarak kararrımızı verdik. Önemli olan Naz'ın hissettikleri ve yaşadıklarıydı. Sonuçta verdiğimiz kararın doğru olduğunu görmek bizi mutlu ediyor.

 
Naz Demiriz
2013 - 2014
Seda - Kutlu DEMİRİZ

Çocuklarımız +1 ile başladılar eğitim hayatlarına, bir annenin iç sesini dinlemesiyle...

Büyük oğlumuz Tekin 3 yaşındayken, onlarca okul alternatifinde Yeni Dünyalarda iç sesim fısıldadı bana, işte burası oğlunun mutlu olacağı okul diye. İlk günler gün içinde sık sık Candan Hanımla telefonlaşırdık, sıcacık ve güven dolu sesiyle içimi rahatlatırdı. Bir kaç ay sonra oğlum okuldan gidişimi farketmezdi bile. Hatta en çok sevdiği yemek pırasaydı, her ne kadar tarifini sevgili Meral hanımdan alıp aynısını yaptıysak da sevdiremedik pırasayı evde. 

Küçük oğlumuzu da tereddütsüz Yeni Dünyalara kayıt ettirdik. Biz velilerin ortak olumlu görüşlerinin yanı sıra en çok takdir ettiğimiz nokta Hakan Bey'in maddiyattan çok maneviyata ve çocuklarımıza değer vermesidir. Çıkış saatine yetişemediğimiz zamanlarda okul servisini kullandığımızda ücret talep etmeyen, hatta lafı mı olur cevabını aldığımız günler çoktur. Karlı bir günde okulun sokağına girmeye cesaret edemeyince  Hakan Bey çocuklarımızı arabasıyla getirmişti evimize: ikisi de arkada kemerleri bağlı çantaları önde. Hakan Bey onları sevgi dolu kucaklayarak  indirip teslim etmişti... 

Büyük oğlumuz bu sene ilkokula başladı. Okuluna adaptasyonu kolay oldu; ara ara eski okulunu ve arkadaşlarını özlediğini ve en kısa zamanda ziyaret etmek istediğini söylüyor.

Küçük oğlumuz ise abisinin yokluğuna rağmen severek gidip geliyor Yeni Dünyalara, her sabah gözlerinin içi gülerek el sallıyor bize. Suzana teacher o kadar muhteşem ki ingilizce ve aksanlı cümlelerle sorular sormaya başladı bize. Sevgili Duygu öğretmenin yüksek farkındalığı ve sevgisi ise olumlu yönde ilerlememize oldukça faydalı oluyor.

Evet, çocuklarımız +1 ile başladılar eğitim hayatlarına: Yeni Dünyalarda verilen sevgiyle, değerlerle, disiplinle ve önemsenen eğitim sistemiyle... Sevgiler.

 
Emir Küçükali
2012 - 2014
Yeşim - Enver KÜÇÜKALİ

Eylül okula başladığı ilk günlerde daha çekingen ve içe dönük bir yapıdaydı. Okulumuzla birlikte daha sosyal bir çocuk oldu. Düşüncelerini daha iyi dile getirmeye başladı. Kendi işlerini kendisi yapması, bazı kararları kendisi vermesi sayesinde güveni yükseldi. Okulumuz sayesinde Eylül'ün yaratıcı yönlerini ve ilgi alanlarını daha kolay bir şekilde ortaya çıkarabiliyoruz. Evde yapamadığımız bir çok faaliyetisizlerle gerçekleştiriyor olduğunu görmek bizi oldukça mutlu ediyor. Biz ne kadar evde onun için bir şeyler yapmaya çalışsak da gerçek hayat, iletişim evin dışında başlıyor.Sizlerle Eylül'ün her geçen gün sorunlara çözüm üretebilme becerisinin geliştiğini görüyor ve mutlu oluyoruz. Arkadaşlarıyla ilişkilerinden bahsetmesi, öğretmenlerini anlatırken ki heyecanı, yaptıklarını her akşam bizlere anlatıyor olması öğrendikleri, okulumuzun ne kadar başarılı olduğunu bize anlatıyor.

Bütün Öğretmenlerimize, okul yönetimine, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Sevgi ve saygılarımızla...

 
Eylül Aydın
2012 - 2014
Arzu - Akif AYDIN

Çocuğumuz için en çok önemsediğimiz konu ( elbette her ebeveyn gibi ) kendisini mutlu huzurlu ve güvende hissetmesidir. Oğlumuzun okulumuzda bu duyguları yaşadığını görüyor ve mutlu oluyoruz. Başta sınıf öğretmenimiz Duygu Hanım olmak üzere tüm öğretmenlerimiz ve diğer çalışanlarımıza oğlumuzun gelişimine sağladıkları katkılardan dolayı çok teşekkür ediyoruz.

 
Onat Karacan
2012 - 2014
Nilüfer ONURSAL

Merhabalar ben Balarıları sınıfından Tolga 'nın annesiyim. Tolga 3 yaşını doldurduğumuzda Anaokulu arayışımız başladı. Çok okul gezdik, çok araştırdık. Yeni Dünyalar' ın en dikkat çeken özelliği harika bahçesiydi. Öğretmenlerin içtenliği ve aldığımız pozitif elektrikle okulumuza kayıt yaptırdık. Tolga okula başlayalı sadece iki ay olmasına rağmen inanılmaz bir hızla değişti. Bir anne için en zoru çocuğındaki olumsuz ve yanlış davranışları kabul etmektir. Tolga okulundaki bir bir ilgi, gözlem ve sevgi sayesinde , aynı zamanda okulun bizi mükemmel bir şekilde yönlendirmesi ile tüm olumsuz davranışlarından kurtuldu. Uyumlu , kuralları anlayan  ve uygulayan bir küçük adama dönüştü. Bu muhteşem dönüşüm en başta Müdür Yrd. Candan Hanım , öğretmenlerimiz Duygu Hanım ve psikoloğumuz Ekin Hanım olmak üzere tüm Yeni Dünyalar ailesine tüm kalbimizle teşekkür ederiz. Oğlumuzun gerçek benliğine dönmesini sağladınız.
Sevgilerimizle... 

Tolga Ateş 
2012 - 2014
Çiğdem - Emre ATEŞ

Çocukların mental ve sosyal gelişimi için gösterilen çabayı farkediyor ve takdirle karşılıyoruz.
Bu çabalarınızın sonuçlarını Ömer'in davranışlarında gözlemlemek bizleri mutlu ediyor, 
siz öğretmenlere ve kurumunuza olan güvenimizi pekiştiriyor.
Çocukların kişisel, sosyal ve mental yetkinliklerinde gelişime açık ve güçlü yanlar hakkında da bizleri periyodik olarak bilgilendirebilirseniz; 
hatta bu bilgilendirmeye paralel bir de yönlendirebilirseniz, sanırım çoğu kurumdan farklı bir yaklaşımı içeren önemli bir hizmeti biz velilere sunmuş olacaksınız.
Selamlar,

 

Ömer Mercan
2011 - 2014
Meryem - Emre MERCAN

Ben Mavi Kelebekler sınıfından Defne’nin annesiyim. Bizim daha önce Defne’nin abisi ile tecrübe ettiğimiz farklı ana okulları oldu. Bu yüzden Defne için anaokulu bakarken neyi aradığımı çok iyi biliyordum. 

Kızıma okul bakarken ilk görüşme yaptığım okul Yeni Dünyalar oldu. Sonrasında birçok okul gezdim. Fakat hiçbiri beni Yeni Dünyalar kadar etkilemedi. Candan Hanım ilk görüşmemizde eğitim anlayışlarını, doğal beslenme için gösterdikleri çabayı, bireysel olarak her çocuğun ihtiyacı olan noktaya değebileceklerini aktardı. Ayrıca  bunların söylemde değil, uygulamada da eksiksiz yapıldığını, bana o kadar ilgi ve sabırla aktardı ki görüşme bitiminde aklımda hiç bir soru işareti kalmamıştı. Buna Hakan Bey’in güven veren duruşu ve okulun fiziki şartları eklenince tereddütsüz Yeni Dünyaları seçtim.

Defnemin ilk başladığı günden itibaren heyecanla okula gelmesi, Duygu öğretmenini ve diğer öğretmenlerini dilinden düşürmemesi, sabah öğretmenini gördüğü anda zıplamaya başlaması ve her geçen gün yenibir şarkıyla, yeni bir tecrübe ile eve dönmesi nekadar doğru karar verdiğimi tekrar tekrar gösterdi. 

Kızımı huzurla okuluna bırakıp gitmenin keyfi apayrı. Bunu başaran tüm ekibe sonsuz teşekkürler ediyorum. 

 

Defne Tanaçan
2012 - 2013
Nurşen - Ergun TANAÇAN

Yeni Dünyalar sıcak ve yenilikçi bir okul. Genel anlamda oldukça memnunuz. Oğlumuz da okulunda mutlu. Yeni Dünyalardan veli olarak beklentim sadece çocukların özgürlüğünü bozmadan özgürlükçü bir sistem ile devam etmesi olur. Farklılıkları desteklemek çok faydalı olacaktır. Yenilikçiliğinizin devam etmesi dileğiyle.

Can Mehmet Ergüleç
2011 - 2014
Müge ERGÜLEÇ

Merhaba, Balarıları sınıfından Eren'in annesiyim. Eren'in okulunuz sayesinde her gün yeni şeyler öğrendiğini görmek bize büyük bir mutluluk veriyor. En önemlisi ise oğlumuzu okula bıraktığımızda içimiz çok rahat ve huzurlu.

İlginiz ve sevginiz için teşekkür ederim.

Taylan Eren Ceran
2012 - 2014
Sibel - Aydın CERAN

Sevgili Yeni Dünyalar Anaokulu ailesi, 

 

Can Efe’miz 2009 yılı şubat ayında dünyaya geldi ve geldiği ilk günden itibaren bizim en değerli varlığımız oldu. Onun varlığını öğrendiğimiz ilk günden itibaren onun her şeyiyle ilgilenmek ve onun ihtiyaçlarını karşılamak bizim için hem sorumluluk hem de büyük mutluluk oldu. 

Bir çocuğun mutlu, başarılı ve doğru bir birey olabilmesi bazı etkenlere bağlıdır. Genellikle bunun temeli ilk 6 yaşına kadar oluşturulur. 6 yaşından sonra bu temele katlar çıkmaya başlanır. Ama bu temelde sorun varsa ya üzerine bir şey eklenemez ya da eklenenler sağlıklı olmaz.

Bu sebeple ilk 2 yılımızı Can Efe’mizle bizzat kendimiz ilgilenerek geçirdik. Bu bizim için de büyük bir şanstı. Ona genetik olarak verdiğimiz şifreleri kendi 3 kişilik ailemizde disiplin etmeye, kendine özgüveni olan, insanlarla iletişim kurabilen, başkalarının hakkına da saygı gösteren özgür bir birey oluşturmaya çalıştık. 

Fakat 2 yaşından sonra evde büyümeye devam eden çocuklar, kardeşi olsun veya olmasın kendi yaş grubuna karşı paylaşımsız olmakta ve onlarla iletişim kuramamaktadırlar. Bu çocuklar evde sıkılmakta, bilgisayar başında tv başında ya da oyuncaklarıyla tek başlarına asosyalleşmektedirler. Çocukların bu yaştan sonra diğer arkadaşlarıyla vakit geçirmeleri ve iç disiplin oluşturarak birey olmaya başlamaları gerekmektedir. Çok iyi eğitimli bile olsalar evdeki 4. bir kişi (annaanne, babaanne, dede veya bakıcı) hem çocuğun bu ihtiyaçlarına cevap verememekte hem de çocuğun disiplinin oluşturulmasında olumsuz rol almaktadırlar. Bu yaştan itibaren imkanları bol olan iyi bir anaokulunda kendilerini güzel eğitmiş, kendileriyle ilgili sorunları olmayan gülen yüzlü öğretmenler eşliğinde arkadaşlarıyla beraber gelişimine devam etmeleri gerekmektedir. 

Çocuk yetiştirme işi en iyi bakıcıyı veya öğretmeni bulmak demek değildir. Çünkü çocuklarımız yarış atı değillerdir. Onların ihtiyacı kendilerini rahat hissettikleri ortamda onlara göre her şeyin yeni ve merak konusu olduğu bu dünyadan yeni bilgiler edinmek, kendi yaş grubuyla uyum sağlamak, diğer yaş gruplarına da nasıl davranması gerektiğini oyunlar oynayarak öğrenmektir. 

Can Efe’miz 2 yaşına geldiğinde bu düşüncelerimizle yol çıktık ve anaokulu araştırmaya başladık. Bir sürü anaokulu gezdik, görüştük, inceledik. Okulların çoğu birbirine benzemekteydi fakat her birinde bizi tatmin etmeyen bazı öğeler bulunmaktaydı. En sonunda aynı frekansta olduğumuzu hissettiğimiz ve bu 6 ayın sonunda da doğru yolda olduğumuzu gördüğümüz Yeni Dünyalar Anaokulu ile karşılaştık.

Çocuk yetiştirme işi bireysel olarak değil takım olarak yapılması gerekmektedir. Hakan Bey tarafından oluşturulan bu takımın içinde Can Efe’mizin daha iyi bir birey olacağına inanıyor ve bu takımın her bireyine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 

 

Gülen yüzünüz, yeni bilgileriniz, uygulamalı eğitimleriniz, gezileriniz ve sosyal aktiviteleriniz eksik olmasın.. ;)

 

Can Efe Çelik

2011 - 2014

Burcu - Engin ÇELİK

Merhaba,ben Balarıları sınıfından Emir Aras’ın annesiyim.

 

Aras henüz 2 yaşında iken kendi yaşıtlarıyla zaman geçirebilmesi amacıyla oyun grubu arayışına girdiğimde- aslında yaptığım araştırmalar ve edindiğim referanslarla Yeni Dünyalar Anaokulu’nu seçeceğimi bildiğim halde - bir çok okul ile görüşme fırsatım oldu. Sıra okulumuzla ve Candan hanım ile görüşmeye geldiğinde eşimin ağzından çıkan her iki kelimenin biri “süper” olmuştu.Duyduklarımın gerçek olduğunu hissetmiştim.

Geçen 6 ay içinde ; Aras kendi başına yemek yiyen,içirmeyi hiç başaramadığım sütü içen,” lütfen,teşekkür ederim” diyen bir küçük adama dönüştü. Oğlumun kelimeleriyle ;  Şeyma’sına , Candan öretmenine,Şuzana’sına,Şadan Bey Amca’sına, hepinize çok teşekkürler.

Aras’ın geleceği ve eğitimi  ile ilgili kaygılarımız nedeniyle başladığımız İstanbul maceramızda, Yeni Dünyalar gibi bir kurumu öğrenmiş olmaktan ve Aras’ın eğitimine bu sıcacık yuvada başlamasından sonsuz mutluluk duyuyoruz.

 

Emir Aras Başol

2011 - 2014

Seda Sepin BAŞOL

Merhaba, Ben "Balarıları" sınıfından Rüya'nın babasıyım.

Japonya'daki çok kısa bir süre anaokulu deneyiminden sonra kızımıza İstanbul'da iyi bir anaokulu bulmak için bayağı bir araştırma yaptık.
Yeni Dünyalar Anaokulundaki sıcak ortam kendimizi evimizde hissetme duygusu uyandırdı. Evde eşim, Rüya ve kedimiz Sakura, herkes japonca konuştuğu için, Rüya'nın türkçeyi nasıl düzgün bir şekilde öğrenip, konuşacağı aklımı bayağı meşgul ediyordu.
Fakat, Yeni Dünyalar Anaokulu sayesinde Rüya her geçen gün son derece tatlı ve güzel bir türkçe ile benimle konuşmaya başladı ve bu da beni çok mutlu ediyor. 
Başta sınıf öğretmeni Şeyma Hanım'ın olmak üzere, diğer tüm öğretmenlerin ve çalışanların ve hatta Hakan Bey'in pozitif enerjisi Rüya'nın tüm tavırlarına yansıyor. 
Rüya'nın karakterinin şekillendiği bu dönemde, Yeni Dünyalar Anaokulunda olması onun için büyük bir şans sanırım. Her şey için teşekkürler…

 

Rüya Buluttekin

2011 - 2013
Erkan -  Kiyoko BULUTTEKİN

 

 

Kızımız Rüya 2,5 yaşına geldiği zaman, ben ve eşim Kiyoko Rüya için iyi bir arayışına başladık. Tamamen bir tesadüf eseri " Yeni Dünyalar Anaokulu nu internetten araştırıp bulduk. Bunun çok güzel bir tesadüf olduğunu söyleyebilirim. Kızımın hayatındaki ilk öğretmeni olan Şeyma öğretmenin sevgi dolu yaklaşımı ve sevecenliği Rüya ya da ilk günden okulu sevdirdi. Ondan sonraki tüm öğretmenlerininde profesyonel, eğitici ve öğretici ama her zaman sevgi dolu yaklaşımları Rüya ya okulunu daha çok sevdirdi.Rüya hem Türkçe hem de Japonca konuştuğu için Türkçe dil gelişimine katkınız çok büyük. İngilizce  öğretmeni sayesinde Rüya İngilizceye de büyük ilgi duyuyor. İngilizce öğretmenide son derece motivasyonu yüksek, bilgili, görgülü harika bir öğretmen. Geniş bahçeniz olması ve dışarıdaki aktiviteler okulu seçmemizdeki önemli etmenlerden biriydi. Hala da öyle. Okulun sahibi Hakan Bey'in de tümüyle kendini okula adadığını görmek çok rahatlatıcı. Kesinlikle bizim çocukluğumuzdaki " sıkıcı ve yanına yaklaşılmaz okul müdürü" prototipine taban taban zıt çok ilgili ve candan bir insan. Uzun lafın kısası "Yeni Dünyalar Anaokulu'ndan çok çok memnunuz. Her şey için teşekkürler.

 

Rüya Buluttekin

2013 - 2014
Erkan -  Kiyoko BULUTTEKİN

Merhaba, kızımız Zeynep Deniz için yeni ve farklı bir dünyaya açılan bir pencere olduğunuz ve bu pencerenin ardında onun rengarenk, mutlu, huzurlu ve sevgi dolu bir Dünya görmesini sağladığınız için sizlere teşekkür ederiz.
Çalışmalarınızı ve emeğinizi yakından takip ediyor ve başarılı çalışmalarınızın ailemize katılacak tüm küçük dostlarımız için aynı heyecanla devam etmesini diliyoruz. 

İyi ki varsınız !   Sevgilerimizle.

Zeynep Deniz Güngör
2011 - 2013
Sinem - Ahmet Emre GÜNGÖR

Bir sene önce başladı Yeni Dünyalar serüvenimiz... Çok mutlu, umutla başladık. Hiç hayal kırıklığına da uğramadık. Okula alışma dönemini tüm Yeni  Dünyalar öğretmenleriyle sorunsuz atlattık. Okula alışma, yemek yeme, derslere katılım, arkadaşlarıyla iletişim, geziler, gösteriler, önemli günler derken bir yılı geride bırakmışız. Şimdi Duru'ya bakıyoruz da, okulunu çok seven, koşa koşa giden, hafta sonları neden okul yok diye üzülen, bir sürü arkadaşı olan, bizim dışımızda sosyal hayatı olan, öğretmenlerine bayılan, bebekliğini geride bırakmış bir çocuk oldu şu son bir sene içerisinde ... 
Bu konularda emeği geçen başta Emel Öğretmen olmak üzere tüm Yeni Dünyalar ailesine, öğretmenlerine teşekkür ederiz.
 
Biz bu ailenin içinde olmaktan çok mutluyuz ve ileride Duru başka okullara gittikçe de bağımızın kopmayacağına inanıyoruz.

 
Duru Hoşver
2011 - 2013
Zeynep - Bora HOŞVER

Sevgili kızımız Gülce Bade'nin evden sonraki ilk yuvasında yaz tatilinden sonra başladığı okul hayatının 3. ayındayız. Şimdiden Yeni Dünyalar'da geçirdiği keyifli saatlerin mutluluğunu evin içinde de hissediyoruz. Bade her gün edindiği yeni bilgileri ile bizleri şaşırtıyor ve artık kendini çok daha rahat ifade ediyor. Ondan öğrendiğimiz şarkıları ailecek hep birlikte söylüyoruz.
Evimize kattıkları bu yeni havadan dolayı başta sınıf öğretmenimiz Betül Hanım ve Suzanna Teacher olmak üzere tüm Yeni Dünyalar ailesine teşekkür ederiz.

Gülce Bade Karakeçili
2012 - 2013
Özgül - Haydar T. KARAKEÇİLİ

Bu sene Barlasın Yeni dünyalar da ikinci senesi. Bu güne kadar okula gitmek istemediği bir gün hiç olmadı. Hep severek isteyerek gitti okuluna.Bundan sonra da böyle devam edeceğini biliyoruz çünkü okulunu, arkadaşlarını, öğretmenlerini çok seviyor. Ondaki gelişmeleri büyük bir merakla takip ediyor ve gözlemliyoruz. Okulun onun gelişimindeki katkılarını görünce ne kadar doğru bir karar verdiğimiz anlıyoruz. Kendine güvenen kaygı ve korkularını yenmiş, öğrenmeye meraklı bir çocuk olmasında emeği geçen tüm öğretmenlerine ve Yeni Dünyalara teşekkür ederiz.

Barlas Yavuz
2011 - 2013
Özlem - Fatih YAVUZ

Merhaba,

Biz 2,5 yıldır Yeni Dünyalar Anaokulu ailesinin üyesiyiz. Kızımız 28 aylıktı okula başladığı 03.08.2009 da. Hepimizin anne baba olarak yaşadığı ona yetememe duygusuyla başladı arayışımız. Bir arkadaşımızın vasıtasıyla yaz okuluna kaydımızı yaptırdık ve yaptığımız seçimden dolayı çok mutluyuz.

Geçen sürede Bahar çok gelişti, o büyüyüp gelişirken Yeni Dünyalar Anaokulu'da büyüdü. Okulumuzdaki sürekli gelişim ve başlatılan yeni uygulamalar kızımız kadar bizi de çok mutlu ediyor.

Bahar Tırtıl olarak başladığı yuvadan Balarısı olarak uçaçak. Ama eminim ki Yeni Dünyalar Anaokulu'nuda gittiği yere götürecek, kalbinde sevgiyle ve ona kattıkları ile...

Bu vesile ile kızımızın gelişiminde katkıda bulunan okulumuzun tüm yönetici ve öğretmenlerine, ileri görüşlülüğü ve sürekli okulu geliştirmeye çalışan kurucu Sayın Hakan Cengiz'e çok teşekkür ederiz...

 

 

Bahar Türkmen

2009 - 2012

Arzu - Murat TÜRKMEN

Okulumuzu çok seviyoruz, hep çok mutlu ve gülerek geliyoruz. Mediha , Tuğçe ve Suzanna öğretmenimizle ilişkilerimiz çok iyi onları çok seviyoruz.Arkadaşlarımız iyi ki varlar. Her gün yeni oyunlar oynuyor yeni şarkılar söylüyoruz onlarla. Şadan Bey'i çok seviyor ona güveniyoruz. Okulumuzun yemeklerine bayılıyoruz, ikindi kahvaltılarıda bir harika. Bizim için herşey iyi ve güzel. Umarız sizler içinde biz akıllı, uslu, iyi ve güzelizdir.

 

 

Doruk - Çağan Şen

2011 - 2012

Işıl ŞEN

Mert'e okul araştırırken kriterlerimiz, yenilikçi, Atatürk'ün hedeflerine bağlı, genç ve donanımlı kadroya sahip, eğlenerek öğreten, sosyal ve aktif, pozitif insanların çalıştığı bir kurum olarak belirlemiştik.

" Bulmamız zor galiba"  derken sizlerle tanıştık ...

Mert ve hepimiz çok mutluyuz ...

Bir dünya kazandınız daha niceler olsun..

 

Mert Erçetin

2011 - 2012

AYsun ERÇETİN

Ataşehir Şengün Sok No:12  Kadıköy  İstanbul                     0216 455 6050         0216 455 0 884
Ataşehir Yeni Dünyalar Anaokulu (c) 2008 Tüm Hakları Saklıdır.